دومین همایش بین المللی حقوق ایران
دریافت کاتالوگ کنگره حقوق ایران

 

کانال تلگرامی کنگره حقوق

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار کنگره میتوانید مطالب این کانال را دنبال فرمایید

اینستاگرام کنگره حقوق ایران

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار کنگره میتوانید صفحه اینستاگرام کنگره بین المللی حقوق ایران را دنبال فرمایید

اطلاع رسانی کنگره حقوق

کنگره حقوق ایران در وبسایت وزارت کشور اطلاع رسانی شد

برای مشاهده اینجا کلیک کنید

 

کنگره حقوق در وبسایت سازمان تعزیرات حکومتی اطلاع رسانی شد

برای مشاهده اینجا کلیک کنید

منشور حقوق شهروندی
منشور حقوق شهروندی
17 خرداد 1396

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل منشور حقوق شهروندی به زبان‌های عربی و انگلیسی در انتهای این مطلب پیوست شده و متن فارسی آن به شرح زیر است


ادامه مطلب ...

اطلاع رسانی کنگره حقوق در سایت موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

انعکاس خبری کنگره حقوق

 

  

 

نمایشگاه کنگره حقوق

تماس با ما

02133699093-4

 

02189786524

02143851871

conf.ntpco[at]gmail.com

 09120156306

اطلاع رسانی کنگره حقوق ایران در کانون وکلا استان قزوین

معرفی مجلات حقوق


اطلاعیه دریافت گواهینامه

13 آبان 1394

پژوهشگرانی که درخواست دریافت گواهینامه دارند می بایست ابتدا فرم ب 33 را بصورت فایل word از پایگاه اینترنتی کنگره دانلود نموده و  بعد از تکمیل کلیه بند های فرم  ، آن را به پست الکترونیک pconf.org@gmail.com ارسال نمایند

قابل توجه است با عنایت به اینکه فرم ب 33 به عنوان اصالت تایید مقاله محسوب می گردد بدون ارسال این فرم به هیچ عنوان امکان دریافت گواهینامه وجود ندارد


پژوهشگرانی که درخواست دریافت گواهینامه دارند می بایست ابتدا فرم ب 33 را بصورت فایل word از پایگاه اینترنتی کنگره دانلود نموده و بعد از تکمیل کلیه بند های فرم ، آن را به پست الکترونیک pconf.org@gmail.com ارسال نمایند

قابل توجه است با عنایت به اینکه فرم ب 33 به عنوان اصالت تایید مقاله محسوب می گردد بدون ارسال این فرم به هیچ عنوان امکان دریافت گواهینامه وجود ندارد

دستورالعمل تکمیل فرم ب33

 

 1. ستاد برگزاری همایش ظرف 48 ساعت به ایمیل‌های دریافتی پژوهشگران به دو صورت 1-پذیرش و 2-عدم پذیرش (در صورت تکمیل نبودن کلیه‌ی فیلدها) پاسخ می‌دهد. لذا تا 48 ساعت از ارسال مجدد فرم ب33 به دبیرخانه خودداری نمایید.
 2. در صورتی که پژوهشگران ظرف 48 ساعت ایمیل تایید نهایی را از دبیرخانه دریافت ننمایند، به منزله‌ی این است که ستاد برگزاری به هر دلیل ایمیل پژوهشگر را دریافت نکرده است.
 3. دبیرخانه همایش به فرم­های فاقد امضا ترتیب اثر نمی­دهد. امضای هر فرد به منزله‌ی این است که مقاله‌ی ارسالی حاصل تحقيق و پژوهش انجام شده توسط خود فرد بوده و قبلا در جایی چاپ نشده است و چنانچه در هر مقطع زماني خلاف آن ثابت شود، پژوهشگر عواقب ناشي از آن را می‌پذیرد.
 4. می‌بایست کلیه‌ی فیلدهای جدول‌های فرم ب33 تکمیل گردد. در صورت خالی بودن حتی یکی از فیلدها، فرم مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد و فرم برگشت داده می‌شود.
 5. دبیرخانه همایش به فرم هایی که هزینه های آن واریز نشده باشد ترتیب اثر نخواهد داد، لذا متقاضی دریافت گواهی زودتر از موعد مقرر، پس از واریز کل هزینه از طریق سامانه، می­بایست شناسه پیگیری پرداخت هزینه را در جدول فوق وارد نماید .
  • در صورتی که در زمان تکمیل فرم ب 33، نتیجه داوری مشخص نشده باشد، متقاضی می­بایست مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید و چنانچه پس از اعلام نتیجه توسط کمیته داوران، احیانا آن مقاله مورد پذیرش قرار نگیرد، مبلغ واریزی به شماره حساب متقاضی قید شده در این فرم عودت می­گردد.
 6. متقاضی می­بایست کلیه اطلاعات این فرم را با نهایت دقت تکمیل نماید.
 7. به دلیل چاپ گواهینامه­ها بر اساس اطلاعات مندرج در فرم ب 33، در صورت بروز هر گونه اشتباه در تکمیل آن توسط پژوهشگر، دبیرخانه همایش هیچگونه مسئولیتی در این زمینه به عهده نخواهد داشت و امکان چاپ مجدد آن مقاله نیز وجود نخواهد داشت.
 8. فرم ب 33 صرفا ویژه یک مقاله می­باشد در صورتیکه متقاضی دارای چند مقاله باشد می بایست به ازای هر مقاله یک فرم ب33 تکمیل نماید .
 9. متقاضی می­بایست پس از تکمیل فرم ب 33، آن را هم به صورتWord و هم به صورت PDF به پست الکترونیک GMAIL.COM@PCONF.ORG ارسال نمایند. ضمنا می‌بایست نام فایل‌های ارسالی (هم Word و هم Pdf) و نیز عنوان (Subject) ایمیل ارسالی، نام و نام خانوادگی نویسنده‌ی اصلی، خط تیره (-) و سپس کد رهگیری مقاله باشد. به عنوان مثال اگر پژوهشگر به نام "علی امیری" درخواست گواهی برای مقاله‌ای با کد رهگیری "45589" داشته باشد، باید نام فایل‌های ارسالی و عنوان ایمیل او "علی امیری-45589" باشد.
 10. حجم فایل‌های ارسالی پژوهشگران نباید بیشتر از 1 مگابایت باشد. در صورت عدم رعایت فرم برگشت داده شده و مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.
 11. قابل توجه است جهت دریافت پاسخ کلیه سوالات خود در خصوص فرم ب 33 تنها از طریق پست الکترونیک CONF.NTPCO@GMAIL.COM با دبیرخانه در ارتباط باشید. به تماس های تلفنی در این خصوص پاسخی داده نخواهد شد.

   


1767
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

زبان /Language

پوستر کنگره
رییس شورای راهبردی کنگره

جناب آقای ابراهیم امینی نائب رییس شورای شهر تهران

رئیس شورای راهبردی کنگره

دبیر علمی کنگره

پروفسور ایرج گلدوزیان

دبیر علمی "نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی"

سخنرانی پروفسور دیوید الن لارسون

روز شمار کنگره
تا روز برگزاری همایش :لینک مرتبط


حامی رسانه ای

عضویت در خبرنامه حقوق ایران

مرکز همایش